Ціна за куб кругляка сосни у Прозорро.Продажі

1 лютого 2020 року в Україні набула чинності Постанова 1178, згідно з якою тепер можна цілком чесно та безпечно купувати соснові колоди великими партіями (від 150 кубометрів). Нові можливості стали доступними завдяки тісній співпраці між Міністерством енергетики та охорони навколишнього середовища,  Державним агентством лісових ресурсів.

Продати ліс-кругляк на аукціонах 

Сира деревина поділяється на листяну та хвойну деревину — обидві вони широко використовуються у промисловості, будівництві та сільському господарстві. Загалом ліси займають близько 16% території країни — за цим показником ми посідаємо 9 місце серед європейських країн. Лише в 2019 році дохід, отриманий від компаній, які вирішили придбати ліс круглий із сосни, ялини, клена, липи та інших сортів дерев, перевищив 15 млрд грн. З них 3 млрд. Грн. — податки та збори, які щорічно поповнюють державний бюджет.

За чотири роки держава отримала мільярди гривень прибутку через прозорі онлайн-аукціони https://megasale.com.ua/kupyty-kruglyak-sosny-na-auktsionah-prozorro-sale/. Корупціонерам стає все важче використовувати нелегальні схеми, оскільки електронний модуль Прозорро.Продажі полегшує їх відстеження. Сосна — одна з найпоширеніших порід деревини, що використовується для виготовлення круглих лісоматеріалів і продається в електронній системі. Його стовбур має майже ідеальну форму, а висота дорослих дерев досягає 30-40 м. Дерево дуже легко пиляти, чіпати, клеїти, фарбувати і лакувати. Він ідеально підходить для житла, фанери та меблів.

Ціна за куб соснового круглого лісу в Україні на інтернет-аукціонах

У системі Прозорро.Продажі ви знайдете найрізноманітніші партії з круглим лісом. Виберіть породу, діаметр, довжину, клас якості та асортимент, який ви хочете, або скоригуйте пошук за іншими параметрами. Ціна на сосну круглого лісу коливається від 420 до 1800 грн. за кубічний метр м. Сировина для промислового використання буде дешевшою. Крім звичайних, ви можете придбати гірські, кримські, чорні та веймутові сосни.

Відкрита сучасна система дозволить вам отримати доступ до відповідних механізмів, що принесе вам якісний результат та дасть можливість все як слід оптимізувати. У цій категорії перед вами будуть відкриватись нові ефективні інструменти для придбання лісових ресурсів. Більше актуальної інформації на сайті 

BACK TO TOP