Електроенергія через біржу Prozorro.

Проект Prozorro здійснює торгівлю державною власністю, частиною державної власності та іншою державною власністю завдяки приватним сайтам. Однією з найвідоміших є українська енергетична біржа aeaep.com.ua. Тут ви можете знайти різні товари: газ, вугілля, нафту, нафтопродукти тощо.

Сайт також розроблений для різної зручності відвідувачів та користувачів. Щоб стати учасником, потрібно подати заявку та зареєструватися. Головна сторінка містить усі новини, що відбуваються на сайті. Є результати аукціонів тощо, які легко відображаються для загальної інформації. Кожен може отримати будь-яку інформацію про товари, товари та результати транзакцій.

Електрика.

Будь-яку інформацію, що стосується електроенергії, можна знайти на сторінці, яка створена та зарезервована спеціально для інформації в цій галузі.

Контракти на цій платформі виконуються на двосторонній основі.

Продавці електроенергії на українській енергетичній біржі.

Тут є два варіанти. Бути продавцем може будь-який виробник електроенергії. Тобто це можуть бути державні організації або деякі економічні організації, які мають частку в статутному капіталі. Ця частка повинна бути не менше половини. Також є доступ до ділового співтовариства. Але частка інших компаній також повинна становити принаймні половину статутного капіталу. Мажоритарний акціонер повинен бути представником уряду. Можливо, це також буде своєрідною філією чи філією. Є доступ до інших учасників, але головною умовою, звичайно, є продаж електроенергії відповідно до потреб торгівлі на цій товарній біржі.

Другий варіант — учасники, які добровільно погодились взяти участь в аукціоні.

Покупці.

Покупці — гарантовані покупці — це гарантія проекту Української енергетичної біржі у забезпеченні покупців учасниками-продавцями на біржі. Це також відповідальність цього проекту. Це ще одна перевага, яка залучає всі нові компанії до партнерства з цією платформою.

У двосторонньому договорі обсяги здійснення операцій купівлі-продажу визначаються учасниками самостійно. Це встановлено правилами ринку.

Численні зміни були внесені до законодавства, що стосується операцій з електроенергією. Усі зміни детально описані у профілі електроенергії на веб-сайті Української енергетичної біржі. Будь-хто може їх знати, натиснувши на посилання.

Навчання.

Тепер послуга навчання стала доступною. Ця біржа проводить навчання на денних та неповних робочих днях щодо роботи на товарних біржах. Нічого подібного раніше не робилося. Ці курси можна пройти абсолютно безкоштовно. Одночасно будуть проводитися як теоретичний курс, так і практичні навички. Це величезна перевага цього сайту, який опікується своїми учасниками.

Жоден інший проект не пропонує нічого подібного для своїх користувачів. Але це ще не все, ця біржа вдосконалюється та запроваджує нові умови для своїх відвідувачів. Постійний розвиток також грає на руку розробникам та залучає нових членів.

BACK TO TOP