Яку техніку можна придбати на аукціонах в системі ПроЗорро

Арештоване майно – це одна з популярних позицій на електронних аукціонах. Існує досить велика категорія людей, зацікавлених в придбані якісної електроніки. Купувати таку техніку в новому стані досить дорого і дозволити собі подібні придбання може не кожен. Особливо проблема ускладнюється, коли мова йде про цілі партії електроніки, яка може знадобитися для реалізації певної бізнес-ідеї.

Один з кращих варіантів, як можна зекономити й придбати електроніку в хорошу стані по невеликій вартості – це взяти участь в аукціоні. Торги арештованим майном – це розповсюджена практика. Варто зазначити, що коли мова йде про арештоване майно, це ті об’єкти, які були конфісковані через невиконання певних боргових та кредитних зобов’язань. Тобто, все це проходить на законних підставах.

Стати учасником таких торгів можна на сайті української універсальної біржі. Скориставшись Інтернет сайтом megasale.com.ua, ви можете бути цілком впевнені в тому, що мова йде про надійний та перевірений часом ресурс.

Яка техніка може потрапити до переліку арештованого майна

Українська універсальна біржа пропонує своїм користувачам брати участь в торгах по самим різним напрямам. На сайті є немало категорій з електронікою, де можна знайти різні види техніки, починаючи з недорогих зразків та закінчуючи більш серйозним обладнанням.

Що стосується найбільш ходових категорій, то це:

  1. Телевізори;
  2. Комп’ютери;
  3. Ноутбуки;
  4. Мобільні телефони;
  5. Сервери;
  6. Ігрові приставки;
  7. Офісне обладнання;
  8. Фотоапарати та відеокамери.

Це лише декілька прикладів того, що можна знайти на подібних аукціонах. Варто зазначити, що за останні 5 років було проведено більш 50 тисяч онлайн аукціонів, де на кону стояла саме електроніка.

Одна із частих проблем серед учасників – це відсутність можливості постійно слідкувати за всіма пропозиціями на сайті. Все це можна значно спростити, оформивши email-розсилку на свою адресу електронної почти. Все що потрібно від користувача – це виставити відповідні фільтри та очікувати, доки пропозиції з підходящими торгами будуть відправлені на його адресу.

BACK TO TOP