На що звернути увагу в інтернет-аукціоні Прозоро-продажі

Участь в інтернет-аукціоні Прозоро-продажі вимагає від керівника компанії звернути увагу на кілька речей.

1. Для участі у електронному аукціоні потрібно заздалегідь отримати електронний підпис, який буде прив’язаний до вашої компанії і матиме підтверджений кваліфікований сертифікат.

2. Звичайний перегляд документації учасників або оголошень на Прозоро-продажі не має жодних обмежень.

3. Перед початком аукціону кожен учасник повинен перевірити сумісність власної комп’ютерної техніки, з якою він буде працювати.

Електронні торги Прозоро-продажі за допомогою майданчика sale.uub.com.ua є однією з нових форм процедури, яка дозволяє замовнику використовувати Інтернет для отримання найкращої пропозиції. Попри те, що Прозоро-продажі запрацювали в Україні відносно недавно, їх використання стає все більш популярним як для малого бізнесу, так і для державних компаній.

Переваги Прозоро-продажів

Ми вирішили виділити ряд переваг електронних аукціонів Прозорро-продажів, зокрема:

  • Розширення ринків збуту деревини чи іншої продукції;
  • Можливість продати товар за значно вищою ціною;
  • Зручний інструментарій електронних сервісів;
  • Швидкий пошук та аналіз інформації;
  • Покращення ділової активності компаній;
  • Мінімізація корупційних схем;
  • Ефективне управління контрактами;
  • Можливість управління клієнтськими базами.

Використання електронних інструментів для відкриття нових ринків збуту допомагає покращити інвестиційний клімат у самій. Чому? Усе просто. Прозоро-продажі – ефективний майданчик для компаній, які шукають якісну сировину для своїх виробничих потужностей. 

Політика електронних продажів повинна, в принципі, підтримувати реалізацію загальної стратегії кожної компанії, що має призвести до підходу до ринків, споживачів, якості, доданої вартості, створення конкурентних переваг, а також до іншого бізнес-середовища, інновацій, технологій тощо. Впровадження сучасних стратегії продажів, замість того, щоб робити великий акцент на побудові конкурентних переваг за допомогою використання інноваційних технологій є невід’ємною частиною самого продукту. Українська універсальна біржа https://sale.uub.com.ua/about.aspx — ваш ключ до успіху.

BACK TO TOP