Торги по покупке автомобилей в Харькове

Электронные аукционы — это одно из популярных и привлекательных для миллионов активных пользователей направление, на котором стоит остановить свой взгляд. Они радуют миллионов пользователей прозрачностью, высоким качеством и огромным выбором предложений и современных заказов и возможностей. К примеру, если есть желание приобрести недвижимость, то можно просто воспользоваться специальной удобной в применении площадкой, на которой постоянно

Основні принципи малої приватизації в ПроЗорро

Державні установи, які мають у своїй власності нерентабельне майно у вигляді транспортних засобів, нерухомості, підприємств й інших об’єктів, максимально зацікавлені в тому. щоб швидко та легально його реалізувати. Подібна потреба виникає з тієї причини, що подібні види майна потребують серйозного фінансування для того, щоб утримувати його в нормальному стані.

Відкрита система купівлі землі

Торги земельними ділянками просто зараз можуть допомогти вам отримати доступ до перспективних інструментів та нових механізмів. Саме у цьому секторі ринку перед вами будуть відкриватися нові можливості, адже раніше торги землею були просто недоступними. Тепер ситуація змінилася і у вас є можливість стати частиною торгів у цій категорії ринку. В цій системі вам варто почати

Приватизація заводів Укрспирту

У жовтні почалася приватизація заводів «Укрспирту» в системі Прозорро.Продажі. Стартовим лотом став Немирівський завод у Вінницькій області. У планах за допомогою аукціонів реалізувати 78 подібних активів. 

Ціна за куб кругляка сосни у Прозорро.Продажі

1 лютого 2020 року в Україні набула чинності Постанова 1178, згідно з якою тепер можна цілком чесно та безпечно купувати соснові колоди великими партіями (від 150 кубометрів). Нові можливості стали доступними завдяки тісній співпраці між Міністерством енергетики та охорони навколишнього середовища,  Державним агентством лісових ресурсів.

Сучасний механізм торгів енергетичними ресурсами

Електронний механізм торгів енергетичними ресурсами досить швидко став розповсюдженим по всій країні. Тому є сенс вивчити всі його аспекти та зробити висновки стосовно роботи у цій категорії. Ви реально можете отримати певні нові інструменти, котрі дозволяють вам оптимізувати певні процеси та дадуть реальный шанс покращити ваше становище. При цьому, система електронних торгів може виявитись тим

Основні замовники пластикових карт на електронних майданчиках

Тендер – це один з найбільш прозорих способів проведення державних закупівель. Частіше за все, тендери використовуються саме державними організаціями, комунальними установами й подібними організаціями. Причина цьому дуже проста – це обов’язковість надавати детальний звіт про те, яким чином були витрачені державні кошти.

Реєстрація конфіскованого майна та його продаж на Prozorro

Відкриття повного реєстру вилученого майна – ще один спосіб боротьби з корупцією. Суспільство давно чекає цього кроку, який, у свою чергу, прискорює початок прозорого продажу вилучених активів на сайтах ProZorro.Sale. Додаткова інформація є на порталі https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/reestr-areshtovanogo-majna-ta-jogo-realizatsiya-na-prozorroprodazhi/.

Арештоване і конфісковане майно та особливості його продажу

На даний час в систему електронних торгів можна знайти велику кількість різноманітних товарів: від канцелярського приладдя до літаків чи земельних ділянок. В державній системі відкритих онлайн аукціонів можна придбати нерухомість, транспорт, виробничі приміщення, обладнання, деревину та навіть арештоване майно. Більш детальніше про асортимент майна, представленого на онлайн торгах, дізнавайтеся тут https://uub.in.ua/post/AreshtovanemaynovdSETAMkupitinamaydanchikuUUB.

Інструкція для покупців в системі Прозорро.Продажі

З 2016 року в Україні діє електронна торгівельна система Прозорро.Продажі, в якій зібрана велика база лотів. В цій системі працює близько 40 акредитованих торгівельних онлайн платформ. Для того, щоб знайти цікавий лот та придбати його, потрібно створити особистий кабінет на одному з електронних майданчиків.
BACK TO TOP