Основні замовники пластикових карт на електронних майданчиках

Тендер – це один з найбільш прозорих способів проведення державних закупівель. Частіше за все, тендери використовуються саме державними організаціями, комунальними установами й подібними організаціями. Причина цьому дуже проста – це обов’язковість надавати детальний звіт про те, яким чином були витрачені державні кошти.

Відповідно, організаціям не залишається нічого іншого, як брати участь в електронних тендерах. Сам онлайн-формат закупівель – це дуже зручний метод, який дозволяє робити все дистанційно. Більш того, для подачі самої заявки учасникам навіть не потрібно виходити з дому. Головне – це мати в наявності вже всі підготовлені документи, включаючи різні сертифікати.

Що стосується вибору самого майданчика, де ви будете шукати цікаві лоти, то це ще одне важливе питання, яке не варто упускати. Ви можете розглянути цікавий й досить непоганий варіант з українською універсальною біржою. Це той випадок, коли вибраний сайт дійсно вартий тої уваги, яка йому приділяється.

Хто може замовляти пластикові карти?!

Принцип тендерів й торгів – це досить широке явище й на таких майданчиках можна знайти самі різні оголошення. Не стали тому виключенням й пластикові карти, які можна вважати справді ходовим товаром. Такі висновки можна зробити, дивлячись на кількість лотів, де основним товаром є саме такі предмети.

Частіше за все, в придбані пластикових карт зацікавлені банківські установи, які на постійній основі віддають десятки тисяч екземплярів своїм новим клієнтам. Згідно чинного законодавства. Закуповувати їх вони повинні саме в вигляду тендеру.

Але й тут є певні винятки, так як самі карти можуть бути різними і замовниками не завжди є саме банківські установи.

  • Клубні карти – частіше за все, вони видаються в тренажерних залах;
  • Дисконтні карти – вони дуже часто зустрічаються в магазинах;
  • Ідентифікаційні – говорячи більш простими словами, це певні посвідчення та пропуски на якісь об’єкти;
  • Для оплати – це можуть бути карти, за допомогою яких можна оплачувати парковку, проїзд, паливо й так далі.

Це лише декілька прикладів того, які ще карти можна зустріти на електронних майданчиках. Ви навіть можете перейти сюди https://tender.uub.com.ua/ru/pro-prozorro/tendery-na-plastykovi-karty-v-prozorro й більш детально ознайомитися з цим типом тендерів й зробити для себе конкретні висновки.

BACK TO TOP