Приватизація заводів Укрспирту

У жовтні почалася приватизація заводів «Укрспирту» в системі Прозорро.Продажі. Стартовим лотом став Немирівський завод у Вінницькій області. У планах за допомогою аукціонів реалізувати 78 подібних активів. 

У інвесторів перспективні плани на дану майнову масу і конкуренція на ринку зростає, тому рекомендуємо пройти реєстрацію на майданчику Української Універсальної Біржі для участі в аукціонах.

Пріватізація заводів Укрспирту в системі Прозорро.Продажі

Під терміном приватизації розуміється реалізація заводів, недобудованих проектів, окремо розташованих будівель, пакетів акцій холдингової, що відносяться до активів держави або комунального муніципалітету. 

На сьогоднішній день, цей процес в Україні стрімко збільшується. Так вдається не тільки зробити вливання в державну казну, а й додати обсяг зайнятості населення, прибуток заводів, і масу продукції, яку вони виготовляють.

Зараз без особливого поспіху виставляють в систему Prozorro.Sale майно ДП «Укрспирт». До другого тижня грудня вже 13 підприємств знайшли своїх власників. Повністю ж в планах реалізувати 41 об’єкт галузі з виготовлення спирту. Спільно всі вони здатні виготовляти приблизно 36 мільйонів декалітрів кожного року. 

Процес приватизації

Хід приватизації в області «Укрспирту» управляється Законодавчим актом «Про реформу спиртової галузі», проектами реформування на 2020-23 роки і виробленої стратегії. Крім того незабаром в системі Prozorro.Sale. будуть створені об’єкти від Держконцерну «Укрспирт». Від цього підприємства на електронних торгах буде поетапно реалізуватися 37 спиртових підприємств.

Придбати завод «Укрспирту» – це дуже прибуткове вкладення фінансів. Для потенційних клієнтів встановлені деякі вимоги: 

  • утримати галузь виробництва до 01.07.2021 року; 
  • зберегти 70% співробітників до 01.07.2021 року; 
  • при існуванні прилеглих споруд і безпеки громадян новий господар зобов’язаний їх містити.

Приватизація спиртового виробництва на майданчику УУБ

Торги по реалізації спиртових підприємств – одне з основних подій в області приватизації комунальних і державних активів по 2020-2021 роки. Відшукати повні відомості про об’єкти і перелік заводів, включених в ДП «Укрспирт», які стануть виставлятися на аукціоні, можливо на головному сайті УУБ https://sale.uub.com.ua/ru/filter/alcohol-industry.

До того ж передбачувані покупці і інвестори можуть відкрити кімнату віртуальної бази даних, де і знаходиться вся потрібні папери. Завданням створення подібних сховищ є полегшений доступ до відразу всіх відомостей щодо усунення хабарництва і забезпечення відкритості і чесності процедури приватизації.

BACK TO TOP