Публічний аукціон для кожного громадянина

Зараз електронні аукціони в Україні користуються великим попитом: у ПРозорро можна продати автомобілі, побутову техніку, виробниче або житлове обладнання найближчим часом, легко та без додаткових витрат. За підтримки публічних торгів держава отримала 21 млрд гривень і цей обсяг постійно зростає. Купити новий або зношений автомобіль на Prozorro не буде складно. Приходьте на реєстрацію на платформі УУБ, і ви самі в цьому переконаєтесь.

Реалізація вживаної техніки в електронній системі Prozorro

Важко уявити наше поточне життя без автомобіля: ми використовуємо його на роботі, у бізнесі та особистому житті, за їх підтримки ми можемо стати мандрівниками або перевозити вантажі, щодня перетинаючи значні кілометри. Створюючи власний бізнес або вибираючи функціональний транспортний засіб для щоденного користування, дозволяється економити гроші. Транспорт до Прозоро.Продажі будуть набагато дешевшими, хоча за розмірами, опублікованими тут, не брудні, ніж ті, що представлені в автосалонах.

Розділ «Автомобілі» на Prozorro.Sale містить такі лоти: легкові автомобілі; вантажівки; автомобілі преміум класу; легкові транспортні засоби; автомобілі, які використовуються для збору, були заброньовані; спецтехніка (підйомники, снігоприбиральні машини, евакуатори). Ціна автомобіля на Prozorro може дорівнювати 15 000 гривень. Окрім фактично нових моделей, держава та місцева влада часто виставляють на продаж автомобілі, які вийшли з ладу, – вони купуються та розбираються на запчастини на СТО та в майстернях ремонту.

Як перевірити покупку?

Клієнт може скасувати покупку лише з обґрунтуванням та причинами такого рішення.

Коли під час завершення прийняття пропозицій жоден з учасників не подав заявку, система в автоматичному режимі надає покупці ранг «Помилка».

Якщо всі учасники покупки були дискваліфіковані, покупка автоматично переходить до рангу «Помилка».

У разі виявлення будь -яких проблем, учасник може звернутися до клієнта з проханням усунути порушення в процесі покупки через електронну форму.

Цей документ, безумовно, потребує таких моментів:

  • ім’я клієнта, рішення, виконання будь -яких дій або їх відсутність, щодо яких (до яких) створюється вимога;
  • порядковий номер повідомлення про закупівлю, для якої створюється запит;
  • обґрунтування подання запиту, посилання виявляють порушення в ході закупівлі, факти, які це можуть підтвердити;
  • сутність вимог до клієнта та їх обґрунтування;
  • дані, що дозволяють встановити особу, на яку подається заявка (для підприємств — їх назва, код ЄДРПОУ (за наявності) та місцезнаходження або місце реєстрації юридичної особи, для громадян — повне ім’я, ідентифікаційний номер та реєстраційний номер облікової картки платника податків) (за наявності) та місце проживання чи місце реєстрації громадянина).

Щоб створити рівні умови для всіх учасників, дані, введені до відкриття пропозицій, недоступні для клієнта і стають відкритими після відкриття пропозицій.

Усі дані про хід оскарження відкриті для всіх клієнтів на кожній авторизованій цифровій платформі та у веб-джерелі уповноваженого органу.

Клієнт розглядає запит протягом 3 днів, публікує результати за ним. Протягом цього часу клієнт зобов’язаний розмістити результат на вимогу та (в атмосфері прохання обов’язково) внести необхідні зміни до цих покупок, або знову прийняти рішення скасувати пропозицію, або в результаті пошуку переможця. На сайті Української унверсальної біржі ви можете прочитати більше https://sale.uub.com.ua/ru/news/syrovyna-dlya-rudstijky-kupyty-na-onlajn-majdanchyku-uub

Останні тематичні дослідження

Після відкриття ринку деревини у 2020 році на Українській універсальній біржі було здійснено понад 16 000 операцій. Ця цифра вразила не тільки керівників товарних бірж, але й уряду в цілому.

Організатор та учасник торгів можуть хотіти припинити торги. Причин цього може бути кілька. Підготовка документів, несприятливі оцінки, очікування додаткових учасників та інші умови. Будь-яка сторона, яка бере участь у процедурі закупівлі, впливатиме на період проведення тендеру.

Закон України «Про публічні закупівлі» (точніше, стаття 31) передбачає, що аукціон може бути перерваний на будь-якому етапі до завершення контракту з підрядником. Однак це відбувається лише за наявності причин, зазначених у законі:

  1. Розпочато процедуру видачі повідомлення про тендер.
  2. Аукціон не відповідає річному плану закупівель.
  3. Найкраще представлена ціна перевищує суму, заплановану організаторами на покупку.
  4. На початку тендеру кількість зареєстрованих претендентів дорівнювала другові.

Часті причини скасування розірвання тендеру Держаудитслужби України можуть призвести до того, що встановлена відповідальність за порушення розірвання договору.

BACK TO TOP